Kushte të përgjithshme

Nëse keni nevojë për ndonjë informacion më shumë ose keni ndonjë pyetje në lidhje me mohimin e faqes sonë, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni me email në [Email mbrojtur]

Përgjegjësi për Obor News

ali express rrokaqiejt 1
Ali shprehin shiritin anësor

Të gjitha informacionet në këtë faqe në internet - http://obor.news - janë botuar me mirëbesim dhe vetëm për qëllime të përgjithshme informacioni. http://obor.news nuk jep asnjë garanci në lidhje me tërësinë, besueshmërinë dhe saktësinë e këtij informacioni. Actiondo veprim që ndërmerrni mbi informacionin që gjeni në këtë uebfaqe (http://obor.news), është rreptësisht në rrezik tuaj. http://obor.news nuk do të jetë përgjegjës për ndonjë humbje dhe / ose dëme në lidhje me përdorimin e faqes sonë të internetit. Përgjegjësia jonë u krijua me ndihmën e Gjeneratori i mohimit dhe Termat dhe Kushtet Template.

Nga faqja jonë e internetit, ju mund të vizitoni uebfaqe të tjera duke ndjekur lidhjet në faqet e tilla të jashtme. Ndërsa ne përpiqemi të sigurojmë vetëm lidhje me cilësi në faqet e internetit të dobishme dhe etike, ne nuk kemi asnjë kontroll mbi përmbajtjen dhe natyrën e këtyre vendeve. Këto lidhje në faqet e internetit të tjera nuk nënkuptojnë një rekomandim për të gjithë përmbajtjen e gjetur në këto faqe. Pronarët e faqes dhe përmbajtja mund të ndryshojnë pa paralajmërim dhe mund të ndodhin para se të kemi mundësinë për të hequr një lidhje që mund të ketë shkuar 'keq'.

Huawei

Ju lutemi gjithashtu të jeni të vetëdijshëm që kur të dilni nga faqja jonë në internet, faqet e tjera mund të kenë politika dhe terma të ndryshëm të intimitetit që janë jashtë kontrollit tonë. Ju lutemi sigurohuni që të kontrolloni Politikat e Intimitetit të këtyre siteve, si dhe "Kushtet e Shërbimit" të tyre para se të përfshiheni në ndonjë biznes ose të ngarkoni ndonjë informacion.

Pëlqim

Duke përdorur uebfaqen tonë, ju pranoni këtë pajtim me mohimin tonë dhe pranoni kushtet e saj.

Update

Nëse azhurnojmë, ndryshojmë ose bëjmë ndonjë ndryshim në këtë dokument, ato ndryshime do të postohen në mënyrë të dukshme këtu.

en English
af Afrikaanssq Shqipam አማርኛar العربيةhy Հայերենaz Azərbaycan dilieu Euskarabe Беларуская моваbn বাংলাbs Bosanskibg Българскиca CatalàCEB Cebuanony Chichewazh-CN 简体中文zh-TW 繁體中文co Corsuhr Hrvatskics Čeština‎da Dansknl Nederlandsen Englisheo Esperantoet Eestitl Filipinofi Suomifr Françaisfy Fryskgl Galegoka ქართულიde Deutschel Ελληνικάgu ગુજરાતીht Kreyol ayisyenha Harshen Hausamurriz Ōlelo Hawaiʻiiw עִבְרִיתhi हिन्दीHmn Hmonghu Magyaris Íslenskaig Igboid Bahasa Indonesiaga Gaeligeit Italianoja 日本語jw Basa Jawakn ಕನ್ನಡkk Қазақ тіліkm ភាសាខ្មែរko 한국어ku كوردی‎ky Кыргызчаlo ພາສາລາວla Latinlv Latviešu valodalt Lietuvių kalbalb Lëtzebuergeschmk Македонски јазикmg Malagasyms Bahasa Melayuml മലയാളംmt Maltesemi Te Reo Māorimr मराठीmn Монголmy ဗမာစာne नेपालीno Norsk bokmålps پښتوfa فارسیpl Polskipt Portuguêspa ਪੰਜਾਬੀro Românăru Русскийsm Samoangd Gàidhligsr Српски језикst Sesothosn Shonasd سنڌيsi සිංහලsk Slovenčinasl Slovenščinaso Afsoomaalies Españolsu Basa Sundasw Kiswahilisv Svenskatg Тоҷикӣta தமிழ்te తెలుగుth ไทยtr Türkçeuk Українськаur اردوuz O‘zbekchavi Tiếng Việtcy Cymraegxh isiXhosayi יידישyo Yorùbázu Zulu